Pensjonat dla koni TU taj zmieniaj

EleganSe

„Jeśli twój koń mówi „nie” oznacza to że zadałeś niewłaściwe pytanie, lub zadałeś niewłaściwie pytanie.”

Zapraszamy na indywidualne treningi jazdy konnej dla początkujących miłośników jeździectwa jak i dla zaawansowanych. Treningi są spersonalizowane i ukierunkowane na cel klienta. Do wyboru:
✔ Trening ujeżdżeniowy
✔ Trening metodami naturalnymi z ziemi
✔ Trening ukierunkowany na rozwój osobisty

Szkolenia jezdzieckie

„EleganSe”

Szkolenia jeździeckie, trening koni

Konie kształtują jak nikt inny w człowieku ponadprzeciętną wytrwałość, dbałość o budowanie relacji, zaufanie, orientację na cel, kontrolę emocji,umiejętności przywódcze umiejętności praktycznego przekazywania wiedzy, ale i wysoko rozwinięte zdolności obserwacji co wpływa na rozwój inteligencji emocjonalnej, dzięki której można zapobiegać niepożądanym sytuacją w grupie i kosztownym konsekwencjom.  Praca z końmi to nie tylko ” wsiadam i zsiadam po 45 minutach”, to przede wszystkim nieustająca praca nad sobą, to historia o samoakceptacji i miłości, o poczuciu wartości, o bezradności, o poznawaniu i zrozumieniu siebie w relacjach z innymi, o stawianiu ale i przekraczaniu granic, o przekonaniach, o tym jak my sami wpływamy na innych i dlaczego tak się dzieje, o tym jak inni wpływają na nas i dlaczego czujemy to co czujemy, o wyrażaniu myśli i uczuć, o słabości i sile, o emocjach.

Nasze szkolenia to połączenie technicznego treningu klasycznego i naturalnego z mocno indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. To daje obszar do rozwoju  i wprowadzenie realnej zmiany w życiu prywatnym lub zawodowym.

„Koń to wielokrotność akcji, reakcji i interakcji w każdym momencie.” ~ Ray Hunt

Szkolenia jezdzieckieSzkolenia jezdzieckieSzkolenia jezdzieckie
Chcesz dowiedzieć się więcej ?
EleganSe equestrian – szkolenia jeździeckieEquilandia by EleganSe equestrian – marka jeździeckaEleganSe biznes – szkolenia & rozwój